Sezer Öztürk, Yeni bir yıldız geliyor

Sezer ÖZTÜRK

3 Kasım 1985 yılında doğmuş, olup Almanya'da yetişen Bayern Leverkusen'de yeteneği göze çarptıktan sonra Manisaspor tarafından 4 yıllık sözleşme imzalanmış futbolcudur. Kendisi Uğur İnceman'dan sonra kaptanlığını da yürüttüğü Manisaspor'da zevkle seyredilen hem oyun kurucu hem de forvet özelliklerine sahip bir futbolcudur. Orta alandan aldığı topları yüksek isabet yüzdesiyle asist yönüyle beraber hızlı adam eksiltmesi, dikine kaleye doğru atak geliştimesi kimileri tarafından Ronaldo'ya kimilerine göre de Kaka'ya benzetilmekte. Top tekniği yüksek ve etkili frikikleri ile de tanınan oyuncu, önümüzdeki yıllarda büyük takımları peşinden koşturacak gibi gözüküyor. Transfer döneminde adı sıkça Galatasarayla anılan oyuncu gitmeye sıcak baktığını ifade etse de Manisaspor iyi bir fiyata satılmadan Sezer'i göndermeye pek niyetli görünmüyor.

Manisaspor şu an itibariyle gerek lig A'da gerekse Türkiye kupasında üstün performansını bu tip kaliteli futbolculara sahip olmasına borçlu olsa gerek. Fransa'dan transfer ettiği Borbiconi, Brezilyalı Rafael, genç yetenek Nizamettin ve yılların golcüsü ve eski gol kralı Cenk İşler'i kadrosunda halen barındırmakta.fggggggggggrtrtrtrtrtrrjj

(Resmi orjinal boyutunda görmek için üzerine tıklayınız)
sezer öztürk manisaspor sezer öztürk video sezer öztürk vidyo sezer öztürk gol sezer öztürk frikik
Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorumlar
    Facebook Yorumları

1 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

  1. Eskişehirspor için umarım faydalı olur. Zira bildiğim kadarıyla çok teknik bir futbolcu

    YanıtlaSil

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.