Frikik oyunu


Alex De Souza, Goerge Hagi, ya da Pierre van Hooijdonk... Frikik'de ne kadar ustasınız? İşte fırsat, bu kaleci kolay kolay gol yemiyor. 10 etaptan oluşan bu oyunda barajın ister üstünden isterse kaleyi karşıdan gören pozisyondan şut çekin, önemli olan kaleciyi nasıl avlayacağınız. Atacağınız şutun gücü ve verdiğiniz açı gölü atmanızı sağlayacak. Yalnız her etapı geçebilmeniz için 10 şut çekme şansınız var. 

Nasıl oynanıyor ?
Öncelikle futbolcuyu yarım dairenin içinde bir yere sabitleyip, şut açısını ve topun hızın ayarlamanız gerekiyor. Bunun için de topa  ne kadar uzak olursa o kadar hızlı şut çekiliyor. Ayrıca topun alacağı kavis de kaleye olan açıyla doğru orantılı. 

Atacağınız golün güzelliği ile puanlama yapılıyor. Yani önemli olan sadece gol atmak değil, golün güzelliği de önemli.

Yarım dare içinde futbolcuya pozisyon aldırdıktan sonra size kalan sadece fare (mouse) ile tıklamak kalıyor. Etap (Level) ilerledikçe barajın şekli ve kaleye olan uzaklık değişiyor. Oynarken keyif alacaksınız...

Best free kicker...

Bol Şanslar...


Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorum yapın
    Facebook yorumları

0 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

Yorum Gönder

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.