Yangın Var (2011)

Filmin Künyesi:
Orjinal adı: Yangın Var
Türkçe Adı: Yangın Var
Gösterim Tarihi: 09 Aralık 2011
Yapım : 2011
Ülke : Türkiye
Tür : Komedi
Süre: 99 dakika
IMDB Puan : ....
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Senaryo: Murat Batgi, Koray Çalışkan
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış
Müzik: Jon Brion
Oyuncular:
Osman Sonant
Nesrin Cevadzade
Yavuz Bingöl
Ebru Ojen Şahin, Metin Yıldız, Erkan Can, Şerif Sezer, Settar Tanrıöğen, Gafur Uzuner, Zafer Kaya, Handan Çapanoğlu, Kamer Celenk
Filmin Konusu : İtfaiye kamyonları bozulan Karadenizli Çayırbağı beldesine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bir itfaiye aracı hibe eder. Karadenizli Koşman itfaiye arabasını teslim almak için hayatında ilk kez Diyarbakır'a ayak basar. Koşman, Diyarbakır'ın zenginliğini görür, Diyarbakır'a ve yaşayan halkına olan tüm algısı alt üst olur. Dönüş yolculuğu sırasında yanında gizemli bir misafir, dışarıda olağanüstü bir doğa, önünde uzun bir yol ve sıra dışı bir macera vardır. Aşk, hüzün ve kahkaha dolu 1.200 kilometrelik yolculuk Koşman ve Diyarbakır'dan kendisine katılan Asya'nın bütün hayatını değiştirir.

Yavuz Bingöl'ün oynadığı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Trabzon'a hediye ettiği itfaiye kamyonunda bir aşk alevlenir.


Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorum yapın
    Facebook yorumları

0 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

Yorum Gönder

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.