Sarkozy Tokatla oyunu

Fransa cukhurbaşkanına Türkiye karşıtı yaptıklarına karşı sağlam bir osmanlı tokatı atmaya ne dersiniz?

Herkes Fransa'ya bir şekilde verilen tepkiyi konuşadursun yerli bir oyun yapımcısı işi sanal alemde tokatla çözmüş.

Firmanın oyun ile ilgili açıklaması: Sence de Sarkozy iyi bir tokadı hak etmedi mi? Son günlerde Türk vatandaşların en çok tepsikisini çeken kuşkusuz ki Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'dir. Demokrasinin gereklerinden olan fikir özgürlüğünü yasaklayan ve çok tartışılan "Sözde Ermeni Soykırımı" yasasının Fransa meclisinden geçmesini sağlamıştır. Sadece Türk vatandaşların değil, demokratik olan bir çok milletin tepkisini çeken Sarkoz'ye Sunoyun olarak kendimizce tepkimizi göstermek istedik. Oyun yedi dilden oluşmasına rağmen bu diller arasına Fransızca'yı eklemediğimizi belirtmek isteriz.

Oyun nasıl oynanıyor: Oyun açılışı biraz bekletecek sizi yaklaşık 30 saniye kadar. Sonra devam tuşuna basın bekleyin en son sarkozy amcanın gül cemalini görünce oyna tuşuna basın keyifle tokatlayın:)

Amaç Sarkozy'e en hızlı tokatı atmak. el işaretini en uzaktan hızlı bir şekilde elemanın suratına çarpıyorsunuz. Km cinsinden hız barajını aşarsanız oyunun rekor sıralamasına girebilme şansınız var.


Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorum yapın
    Facebook yorumları

0 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

Yorum Gönder

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.