Medya Emre'nin ipini çekti...


Bizim medya Fenerbahçe üzerinden haber uydurmayı sever. Geçen hafta Semih Şentürk hocasıyla kavga etti diyerek gündem oluşturmaya çalıştılar. NTVSpor'u bizzat Semih Şentürk kendi web sayfasından yalanladı.

Fener üzerinden yeni bir haber yayınlarsan o tutar, izlenir, gazeten satılır, siten tıklanır arkadaş!... Bunu biliyorlar ki uyduruyorlar.

Alex'in sözleşmesinin bitmesine daha 1 yıl varken Türkiye'yi terkedecek iddasını, Gökhan Gönülle tartıştığını küs olduğunu yalanladı. Adam futbolu bir kenara bırakıp hakkında yazılan uydurma haberleri yalanlamakla uğraşır oldu. Örnek1, Örnek2

Gelelim Emre meselesine. Asabi, hırçın, agresif... Seveni de çok sevmeyeni de. Kim ne derse desin Fenerbahçe için var gücüyle top koşturan bir futbolcu Emre Belözoğlu. Bu agresifliği başına dert açıyor mu elbette. Keskin sirke küpüne zarar. Patron benim diyen Aykut hoca dişini gösterdi. Yaşananlar bu.

Şimdi de Emre üzerinden yeni bir kurgu yazmaya çalışıyorlar. Emre'nin üztü çizildi, sezon sonu ayrılıyor, Aziz Yıldırım onu istemiyor vs. vs. Hoca kızağa çekti o kadar. En az 2 yıl daha fenerde.
Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorumlar
    Facebook Yorumları

1 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

  1. Alemin delisi7 Nisan 2012 00:30

    Aynen yazdığın gibi oldu. Ben böyle yalancı medya görmedim

    YanıtlaSil

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.