Caps medyasına rağmen Türk futbolunun yükselen değeri Ozan Tufan

Bir zamanlar televole kültürü ve medyası tarafından özel hayatı, kişiliği oyunculuğu acımasızca linç edilen sporcular vardı. Şimdilerde ise bunun yerini caps medyası aldı. 

Ülkenin ulusal haber siteleri bile bilmemne oldu capslar patladı diye bunları galeri haber olarak yayınlıyor. Yani ulusal medya bile ilgi büyük olunca caps medyasını takip ediyor, haberleştiriyor. 

Hal böyle olunca mizah yayın politikası kaygısı taşımayan bazı sosyal medya ve caps yazarları ipin ucunu kaçırıp mizahi eleştiriyi lince dönüştürüyor.


Geçmişte bu lincin en büyük örneği adı sabri reyize çıkan Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu. Aynı kitlenin günümüzde hedef tahtasına koyduğu isim ise maden işçisi bir babanın evladı olan Ozan Tufan, kuşkusuz yetenek kısırlığı yaşayan türk futboluna Bursaspor'un armağanı.

Pareira döneminde savunmada ve savunmaya dönük orta sahada daha çok görev verilen oyuncu Milli takımın ardından Advocat tarafından artık rakip kaleye daha sık çıkan bir orta saha bölgesinde görev yapıyor. Aynı şekilde 90 dakika süre alması da Ozan Tufan'ın potansiyel yeteneğini daha iyi kullaması, özgüveninin oturmasına katkı sağladı ve son maçlardaki performansı gösterdi ki hem Fenerbahçe kazandı hem de Türk futbolu.

Caps medyası onu Beşiktaşlı bir futbolcunun eşi için çocuk yaşlarda yaptığı sosyal medya paylaşımları nedeniyle adı çıkmış dokuza inmez sekize misali ısıtıp ısıtıp tekrar gündeme sokuyor. Sabri'ye yapılanları bir benzerini Ozan Tufan için görüyoruz. Bu eleştiriyi yapanların birçoğu belki de Ozan Tufan kadar karakter sahibi bile değil.

Tüm bunların yanında Ozan Tufan çocukluk aşkı ile sözlenerek sessiz sedasız ömür boyu mutluluk için evlilik yolunda ilk adımını Bursa'da atmış oldu.

Adam yakında evlenip bir yuva kuracakken caps nedyası belden aşağı vurmaya devam edecek mi göreceğiz...
Google+ paylaş

Benzer Konular :

    Yorumlar
    Facebook Yorumları

1 YORUM YAPILDI. Görüşünüzü belirtin ! :

  1. Ozan Tufan daha büyümemiş. Hala çocuk çocuk hareketler.

    YanıtlaSil

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.