Saw VII: Testere 7 3D ile seriye devam

Korku, acı, ölüm... Daha hiçbirşey görmediniz... Herşey bunun içindi... Evet Testere 7 böyle diyerek başlıyor işe. Daha birşey görmedik. Bekleyip görücez.

Kimilerince 8-9-10-11 şeklinde senaryoları bile hazırlanan testere serisinin devam filmi olan SAW VII 22 Ekim 2010 tarihinde meraklılarının karşısına 3D olarak çıkıyor. Fanatiklerinin merakla beklediği Testere 7; 3boyutlu olarak seriye yeni bir boyut getireceği şüphesiz olmakla beraber belki de yepyeni soru işaretleriyle son bulacak.

Final olarak adlandırılan yeni filmde Jigsaw'ın lanetini ortadan kaldırmak gene onun elinden kurtulan kurbanlarına düşüyor. Kurbanlar bu lanetin ortadan kalkması için aralarından Bobby Dagen'ı önder seçer. Ama seçtikleri doğru kişimidir, yoksa en büyük hatalarımıdır?
İlk filmdeki tadı verir mi bilinmez ama bu bölümde 11 adet tuzak bulunması bile heyecanı 3 boyutla beşe katlayacak gibi. John Kramer ve Dr.Gordon arasındaki bağlantı, karısının aslında olayların döngüsünde hangi role sahip olduğu, Jigsaw'ın listesinde kimler kaldı? Bunlar gibi kapalı kutu birçok soru işareti açığa kavuşacağı kulislerde konuşulanlar arasında.

Bu arada sinema tutkunlarının uğrak yeri olan sinemalar.com sitesinde yaşanan bir gariplikten de söz etmekte yarar var. Testere 7'nin tanıtım sayfasında editör bir yana site müdavimlerinin bile gözünden kaçırdığı bir olay vuku bulmuş. Testere 7 filminin yapımcıları tanıtılırken listede bize hiç de yabancı olmayan bir zat-ı muhterem eklenmiş.

Peki kim bu yapımcı? Cevap: Mahsun Kırmızıgül...

Tamam Mahsun sinemaya el atıp başarılı işler çıkarttı. Fakat listeye onu ekleyenin hayranlığından mı? Dalgınlığından mı? yoksa basit bir şaka mı bu bilinmez ama komik olduğu aşikar. Mahsun Kırmızıgül'ün adı kaldırılmadan sitede ismi yer alırken onu da gösterelim dedik.

İşte SAW VII yapımcısı Mahsun Kırmızıgül !

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.