Sana elveda demek ne zormuş be Alex!


Bir kralın gidişi, çok sevdiği kulüpten gönderilişi, ona aşık taraftardan kopralışı artık ne derseniz deyin...

Son bakış, bu olmamalıydı, bu fotoğraf belki de hiç çekilmemeliydi. Ne dersiniz Aykut Kocaman hiç gelmemeliydi efsane olduğu takımın başına hatta daha da ileriye gidelim Aziz Yıldırım hiç çıkmamalıydı silivri cezaevinden...

Bütün öfke ve kızgınlıklar Aykut için, Aziz başkan için söylense çare mi yukarıdaki son fotoğrafın çekilmesine?

Ali Şen'in zamanında, Oğuz ve Aykut için yaptıklarını Pier Van Hooijdonk için yapan Aziz Yıldırım  şimdi krALEX'e yaptı. Taraftarın efsane dediklerine hep aynı değil mi yapılanlar?

Alex'i gönderin, Alex gitmeli korosunun üyeleri artık güzel bir güne mutlu bir sabaha merhaba diyecek. Erman Toroğlu, Hıncal Uluç, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve diğerleri. Sizin ben ...!!! deyip sözün devamını getirmek zor değil ama var mı çaresi?

Beşiktaşlısı, Cimbomlusu, Trabzonlu'su; kısacası tüm ülke insanının, kendi taraftarı dışında sevilmeyen bir kulüpte 8 sene oynayıp saygı duyulan bir futbolcu olmak, onun varlığıyla gurur duymak gidişiyle kahrolmak arasında birşeydir herhalde fener taraftarı olmak...

10'suz olmak, Alex'siz bir Fenerbahçe imiş. Omuzlara alıp jübilesini yapma duruşunun onurunu taşıyamayan yönetim yukarıdaki fotoğraf karesindeki krAlex'in son bakışını unutturamayacak onu sevenlere.

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.