Şaka değil, gerçek: Çağrı merkezinde müşteri temsilcisiyle gorüşmek 20 TL ücretli

Kart  ücreti, kart aidatı, hesap işlem ücreti, dosya masrafı, ekstre ücreti derken işte karşınızda bankaların son bombası çağrı merkezi işlem ücreti !...

Efendim nasıl olur demeyin oldu işte. "Bizce Mümkün" sloganıyla reklam döndüren Finansbank, çağrı merkezini arayıp dakikalarca bekleyen müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için  0 tuşuna basan müşterilerini hemen çağrı merkezi yetkilisine bağlayarak -hoşgeldiniz size nasıl yardım edebilirim diyor... Yardım geliyor, müşterinin derdiyle ilgileniliyor. Bedeli ise 20 TL!

Olay şikayetvar.com'da isyan eden müşterilerin feryadıyla ayyuka çıktı. Sonrasında haber sitelerinde ve sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan trajikomik hizmet sıfıra basma yanarsın olarak nitelendirilmeye başlandı.


Banka uygulamayı savundu: Müşterimiz memnun...
Banka yetkilileri ise hızlı bir şekilde acil işlemi olanları hatta bekletmeden işlem yapma imkanı birçok müşterimiz tarafından olumlu karşılandı şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi.

İlerde çok yakışıklı personelle işlem yapmak, sırada çok bekleyip söğüt gölgesi değil burası ücreti ekstrelere yansımaya başlarsa şaşırmamak lazım.

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.