Digiturk türksat paketi incelemesi

Digiturk üyeleri iki şekilde hizmet alıyor. Bunlardan biri Eutelsat üzerinden digiturk'Ün tüm kanallarının bulunduğu uydu üzerinden alınan hizmet. Diğeri ise bazı kanalların yayında olduğu, türksat üzerinden yayın yapan kanalların olduğu abonelik.

Bu yazımda Eutelsat üzerinden alınan hizmet dışında pek çok kimsenin bilmediği türksat yayınları ve paketlerinden bahsedeceğim.

Uyduda bulunan standart kanallara ek olarak pek fazla ekstra kanal olmasa da birkaç paket seçeneğiyle türksat üzerinden hizmet almak mümkün.

Özellikle benim gibi belgesel ve film ağırlıklı bir paket istiyor ve buna fahiş ücret ödemek istemiyorsanız bahsettiğim paket tam size göre.

Nedense digiturk!ün kendi internet sayfasında bile bulmak çok zor olan türksat Aile paketi ile moviemaxturk, moviemaxspeed, turkmax gurme, disvovery channel, NatGeoWild, National Geographic, Animal Planet, History Channel, İz Tv, BJK tv, GS tv, FB tv, eurosport kanallarını izleyebiliyorsunuz.

Sadece belgesel kanallarını izlerim diyenler için ise; disvovery channel, NatGeoWild, National Geographic, Animal Planet, History Channel, İz Tv seçeneği de mevcut.

Aylık Ücret: Belgesel paketinin aylık taahhütsüz ücreti 8 TL. 12 ay sözleşme yapanlar 4 TL gibi bir rakamla türksat üzerinden belgesel kanallarını izleyebiliyor.

Aile paketinin aylık taahhütsüz ücreti 17 tl olup bir yıl sözleşme yapanlar mevcut uydularıyla aylık 10 tl ile izlemek mümkün. Abonelik ile digiturkun uydu cihazını iptalde iade şartıyla kullanıyorsunuz.

Son olarak bir yıldır kullandığım paketin aylık fatura görselini de göstereyim içinizde "acaba" kalmasın :)


Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.