Tivibu ile yayınlanacak şampiyonlar ligi spor paketi kaç lira olacak?

tivibu spor

TTNET’in televizyon platformu Tivibu; sinema, belgesel ve dizi yayınlarından sonra büyük bir adım atarak Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını alarak rakiplerine (digiturk, d-smart, teledünya) meydan okudu.

Tivibu ev’in nasıl yayın yaptığı ve hangi paketleri sunduğunu şuradaki  makalemizde detaylı bir şekilde anlatmıştık. Tivibu’nun maç yayınları zaten ekstra hizmet olarak TRT işbirliğinde vardı.

Tivibu Spor adlı kanallarından Portekiz ligi, Fransa ligi, Almanya ligi, Hollanda ligi, FA Cup ve İtalya ligini canlı yayınlıyordu. Aynı zamanda tekrar izle seçeneğiyle hafızaya otomatik yüklediği maçların tekrarını istediği zaman kullanıcıların izlemesine olanak sunuyordu. Bu hizmetler Avrupa kupası maçları için de geçerli olacak.

MAÇ YAYINLARI NASIL OLACAK?
Öncelikle eskiden star tv’den Salı-Çarşamba Perşembe şifresiz yayınlanan maçlar bundan böyle TRT ekranlarında yayınlanacak. Geri kalan tüm şampiçyonlar ligi ve Avrupa ligi maçları Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Tivibu’nun bir diğer sürprizi ise maçlar 4 farklı spikerin anlatımıyla olacak ve aboneler kumandasıyla istediği spikerin ağzından maçını izleyebilecek.

şampiyonlar ligi
SPOR PAKETİ NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK?
Tivibu Spor Paketi Haziran/2015 tarihinde satışa sunulacak.

TİVİBU SPOR PAKETİ KAÇ LİRA OLACAK?
Türk Telekom, Tivibu hizmeti için halen 25,9 TL’den HD kanallarla birlikte sunduğu Belgesel, Dizi, Sinema paketlerine ek olarak haziran ayında spor paketi çıkaracak.

32,9 TL’den sunduğu Tüm paketleri barındıran Tivibu Ev Full paket’e tivibu spor paketi ve kanalları  dahil olmayacak. "Yani ek ücret ödenecek."

Mevcut Full Paket aboneleri spor paketinden faydalalanabilecek mi?
Tivibu full paket sahibi ttnet müşterileri (aldığımız bilgilere göre ne yazık ki) maçları izleyemeyecek

TİVİBU YAYINLARI UYDU – ÇANAK ANTEN ÜZERİNDEN İZLENEBİLECEK Mİ?
Evet izlenebilecek. Next pandora uydu alıcısına sahip olan TTNET aboneleri uydu yayınlarıyla birlikte maçları izleyebilecek. TTNET müşterileri uydu üzerinden alacakları hizmet için toplamda aylık 19,90 TL, TTNET müşterisi olmayan çanak anten kullanıcıları ise toplamda aylık 21,90 TL ‘den ücretlendiriliyor.

Uydu üzerinden alınacak yayın Tivibu HD uydu alıcısıyla sağlanacak. Temmuz 2015'de devreye girecek olan uydu hizmeti için elinizdeki uydu alıcısını değiştirmeniz gerekecek.

Son olarak uydu üzerinden alınan yayınlarda tekrar izle-geri al izle-seç izle özelliği olmayacak.

YENi!!! TIVIBU SPOR PAKETI FIYATI BELLİ OLDU! TIKLA

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.