10 Adımda twitter takipçi arttırma

Twitter takipçi sayımı nasıl arttırabilirim; işte yolları...

Twitter üzerinden takipçi sayısını arttırmanın bir çok yolu var. aşağıda vereceğim twitter takipçi kazanmanın püf noktaları size faydalı olacaktır.

Ekonomik twitter takipçi fiyatı ile istediğiniz kadar takipçiye sahip olmanız artık çok kolay! SadeceOn güvencesinde 10 liradan başlayan fiyatlarla istediğiniz sayıda Türk takipçi yada bot takipçi satın alabilirsiniz. Dilerseniz retweet ve favori hizmetlerinden de faydalabilir, trending topic hizmetinden faydalanabilir ya da satılık twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Twitter hesabınızı popüler yapmanız için size sunulan bu fırsatları mutlaka değerlendirin!

twitterda takipçi kazanma yolları


10 Adımda twitter takipçi arttırma yolları

1- Her şeyden önce kendiniz olun: twitter fenomenlerini, ünlü kişilikleri taklit etmeyin. Bu sizi popüler yapmaz, ilgi çekmez, mazallah rezil edebilir.

2- Twit atacağım diye zırtbırt "damlaya damlaya göl olur" tarzında atasözü, deyim paylaşmayın. Basit görünürsünüz, piyasada bunlardan binlercesi var. Fark yaratmalısınız; Şunu unutmayın siz bir rock yıldızı veya siyasi değilsiniz.

3- Twitter bir sosyal ağdır. Adı üstünde "sosyal ağ" siz de sosyal olun; gündemi, başlıkları takip edin. Ona göre paylaşımlarda bulunun. Attığınız twitlere arada bir resim ekleyin.

4- Gündemde olan bir konu üzerine fikrinizi belirtin. Hashtag konularını takip etmeyi ihmal etmeyin.

5- Takip ettikleriniz ve sizi takip edenlerle iletişim halinde olun. Bu bir nevi yeni dostluklar kazanma gibidir. Yanıt verin, mesaj atın, olumlu yada olumsuz fikrinizi beyan edin. Sizi takip edenlere teşekkür mesajı gönderebilirsiniz. Mutlaka dikkat çekeceksiniz.

kimi takip etmeli
6- Takip edin! Önünüze geleni takip etmeyin. Bunun yerine hashtag yorumcularını, bir konu hakkında fikir beyan edenleri takip edin.

Onlar da sizi takip edecektir.

7- Takip ettiklerinizi bir süre sonra silmeyin takibi bırakmayın. Siz takip etmeyi bırakırsanız onlarda bırakacaktır.

8- Her gün ortalama 5-10 kişiyi takip listenize ekleyin. Bu kişilerin yarısını hashtag yorumcularından diğer yarısını twitter'ın "kimi takip etmeli" kısmında yer alan kişilerden seçin.

Siz twitter'ın tavsiyesine uyarsanız o da sizi tavsiye eder.

9- Twitleriniz yanar döner olmasın. Yani bugün muhalif takılırken yarın tam tersi durum sergilemeyin. Samimiyetinizi bu gibi hususlar ortaya çıkarır.

10- Kendinize ait özgün bir paylaşımı, twiti; hashtag konu başlıklarını da (örneğin: #ihtiyacımvar, #BugecebenceeYüzlerce) ekleyerek paylaşın. Yüzlerce kişi paylaşımınızı görecektir.

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.