Akıllı telefondan fotoğraf basan kılıf


Cep telefonunuzdan çektiğiniz resimleri anında baskılı resim olarak almak için fotoğrafçıya gitmenize gerek yok.

Prynt smartphone Case yani akıllı telefon yazıcısı olarak adlandırılan cep telefonu kılıfı şeklindeki akıllı telefon kılıfı yazıcı işleviyle telefonunuza bluetooth bağlantısı sağlayarak fotoğrafları bir tık ile baskılı resim olarak yaklaşık 50 saniyede size sunuyor.

Android ve ios cihazlardan iPhone 6s, 6, 5s, 5c, 5 ve Samsung Galaxy S5 ve S4 gibi cihazlarla uyumlu şekilde çalışan Prynt telefon yazıcısı bir döneme damga vuran poloroid fotoğraf makinesinin günümüz versiyonu olmaya aday.Cihaz şimdilik 1 baskı kağıdı ile çalışıyor olsa da yakın bir gelecekte Prynt firması yetkilileri 30 resim kağıdı sığacak şekilde yeni ürünün tasarımı için çalıştıklarını belirtiyor. Yakın bir gelecekte 30 saniyenin de altında resim basarak daha seri baskı kalitesi sunma niyetinde olan firmanın büyük ilgi çeken ürünü yaklaşık 99 dolar civarında piyasada satılmakta.

Hiç yorum yok

►Bir profiliniz yoksa "Yorumlama biçimi" seçeneğinden "Adı/URL" kısmına isminizi yazarak (url zorunlu değil) veya "Anonim" bölümüne tılayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.